NOVÝ BAR A RESTAURACE VE SLAVNÉ JALTĚ

MODERNÍ FÚZE | SNÍDANĚ OBĚDY VEČEŘE | DJ KAŽDÝ VEČER

VÍTEJTE V SOUL LOVE

Na výjimečném místě, které je plné barev s nezapomenutelnou pulzující atmosférou. V nové restauraci v Jaltě - v samém srdci Prahy, na Václavském náměstí.
Přinášíme Vám jedinečný zážitek - živou hudbu, skvělé koktejly v našem překrásném baru a fúzi vynikajících moderních jídel.

Rádi se postaráme, aby Vaše návštěva u nás byla skvělým zážitkem a zároveň se stala i nezbytnou a milou zkušeností Vaší návštěvy Prahy.
Nebo místem, kam se rádi vracíte při výjimečných příležitostech, jejichž jedinečnost podtrhne právě SOUL-LOVE... vice

Pro koncept, který se zrodil v létě 2022, se rozhodli zkušení restauratéři Honza Šimice a Tomáš Procházka po svém rozmanitém cestování po Asii, zejména po Japonsku, kde si zamilovali zdejší současnou kuchyni. Pustili se tedy do budování zcela neotřelé restaurace, kde najdete ty nejnovější trendy a chutě japonské kuchyně.„Je to náš splněný sen – naším cílem bylo vytvořit jedinečný podnik s nejlepším sushi a japonskou moderní kuchyní v Praze.“

SOUL-LOVE se skládá ze dvou částí – přední, s výhledem na Václavské náměstí, a zadní, které dominuje „Bubbles bar."

S více než 100 místy k sezení je restaurace s exotickou tématikou perfektním místem pro romantickou večeři nebo úspěšný pracovní oběd.

Náš šéfkuchař Takeshi Ito z Tokia Vás překvapí svými vynikajícími kreacemi „made-for-sharing“, které jsou špičkovou směsí specialit z jeho domoviny s nádechem umění a magie.

Suroviny, ze kterých připravujeme sushi, pochází od těch nejlepších dodavatelů a Takeshi z nich vykouzlí takovou kombinaci chutí, že se nebudete moci odtrhnout…A od čtvrtka do neděle jej okořeníme ještě DJ-em a jeho chill-out muzikou.
Stěny interiéru zdobí exotická plátna českého umělce Otto Plachta žijícího v Peru.
I díky nim se budete cítit opravdu příjemně.

Součástí naší stále se rozrůstající sbírky jsou také unikátní originály od světově uznávaného českého mistra Jiřího Georga Dokoupila. Vedle nich najdete i atraktivní kousky, které ze své soukromé sbírky zapůjčil lucemburský sochař a náš kamarád Thierry Funck.

Vítejte tam, kde se snoubí umění z kuchyně i ateliérů…

ARIGATO ありがとう!

Restaurace & Lounge

SOUL LOVE v samém centru Prahy je místo, o kterém všichni mluví, místo, které Vás uchvátí, místo, které je naprosto ideální pro Váš výjimečný večer. Ten Vám rozhodně umocní i zážitek z degustačních kreací od našeho šéfkuchaře Takeshi Ito z Tokya. Jedná se o originální kombinaci specialit z jeho domoviny s nádechem jeho osobité magie. Porce jsou připraveny tak, aby mohl u stolu každý ochutnat vše a nikomu tak neunikla chuť žádného z připravovaných jídel... více

Suroviny na naše sushi nakupujeme u těch nejlepších dodavatelů. Mistrné chutě z rukou Takeshiho ve Vás vzbudí novou lásku k sushi, mnohem silnější než dosud a budete si chtít objednávat znovu další chody.

Svébytnost interiéru a mimořádnost podávaných specialit naplní Vaši duši, mysl i žaludek harmonií a spokojeností a přenese vás do nové dimenze stolování.

Relaxujte s námi, užívejte Prahu a nechte se prostoupit Soul-Love…

Naše menu

Bubbles
Bar

Zadní části dominuje náš kruhový Bubbles Bar. Výmluvný název napovídá, že tu půjde i o bublinky…ty koneckonců milujeme všichni… Takže si dejte to nejlepší šampaňské nebo nechte naše barmany namíchat excelentní koktejly. Porn-Star Martini je náš signifikantní, který chutná jak dámám, tak pánům. Nebo se nechejte unášet na oblacích luxusu s Tiffany Mimósou. Užijte si svůj drink ať už na baru, nebo v našich speciálních V.I.P. boxech/ kójích, které si můžete u nás rezervovat...

BE VELVET!

Polední meníčko

Skvělé jídlo za obědové ceny!

Od pondělí do pátku 12 - 15
Obědy od 165 Kč
Denně nové meníčko
ICE TEA nebo karafa vody ZDARMA
Nespresso k obědu jen za 55

NOVĚ - meníčko na celý týden!
Naše menu
Napište nám - rádi Vám každý týden obědové meníčko pošleme.

REZERVACE STOLU

Svůj stůl si můžete rezervovat i měsíc dopředu.
Náš dress code je definován jako smart casual a vyhrazujeme si právo odmítnout vstup dle našeho uvážení. Své domácí mazlíčky nechte prosím doma.

Věříme, že jste byli u nás spokojeni a děkujeme Vám za Vaše reference.

TRIPADVISOR
GOOGLE

VIP
Stoly

Nenechávejte nic náhodě a dovolte nám připravit pro Vás dokonalý večer. V.I.P. stoly jsou k dispozici na požádání a je nutné rezervovat si je předem. Ať už trávíte svůj výjimečný čas se svými nejbližšími nebo řešíte důležitý obchodní kontrakt, naše V.I.P. stoly Vám dopřejí dostatek soukromí, luxusu i elegance.

Připravíme Vám na míru jedinečný večer nebo oběd dle Vašich požadavků a přání. Ať už to bude Vaše nejoblíbenější šampaňské či koktejly, postaráme se Vám o nezapomenutelný zážitek.

 • Luxusní privátní boxy /kóje
 • Nejlepší místa v restauraci
 • Prioritní servis

*Minimální útrata 10 000 Kč placená předem

Kontaktujte nás

Darujte
a Voucher

Přemýšlíte o neotřelém dárku pro své nejbližší nebo pro obchodního partnera? Proč jim nedopřát prestižní večer v SOUL-LOVE?
Výjimečným lidem výjimečné dárky…

Kontaktujte nás

Oslavy & SOUKROMÉ AKCE

Nabízíme možnost všech typů oslav pro malou i větší společnost. Máme k dispozici i konferenční prostory s kapacitou až pro 400 hostů.
Kontaktujete prosím Davida nebo Honzu na vip@soul-love.cz nebo vyplňte formulář níže.

Ať už slavíte cokoliv, nechte to na nás a bude to perfektní…

Kontaktujte nás

NOVÝ BAR A RESTAURACE VE SLAVNÉ JALTĚ

MODERNÍ FÚZE | SNÍDANĚ OBĚDY VEČEŘE | DJ KAŽDÝ VEČER

RESIDENT DJ KAŽDÝ VEČER

Vychutnejte si elektrizující rytmy
našich rezidentních DeeJayů

DJ BARBARA FRANKS
DJ YARA
DJ RAFFAEL DE LA RUE
DJ DANNY SAWYER
DJ FUNSPEED
a v červnu poprvé i legendární
DJ LUCCA
dva pátky - 23. a 30. června

SOUL LOVE VIP Klub

Pokud patříte mezi ty, kteří žijí svůj život naplno, neváhejte ani chvilku a vyzvedněte si svou věrnostní kartu v naší restauraci ještě dnes a začněte si hned užívat členských výhod. V případě zájmu Vám rád náš manažer restaurace předá veškeré informace o členství v našem klubu.

V.I.P. Benefity:

 • Přednostní rezervace V.I.P. stolů
 • 10% sleva na veškerý sortiment
 • Pozvání na speciální akce
 • Firemní faktury na míru
 • „Platinovým členem“ se můžete stát s útratou nad 100 000 Kč a Vaše sleva se zvyšuje na 20% - dvojnásobné potěšení s dvojnásobnou slevou

*Členství k dispozici pouze pro obyvatele České republiky. Karta pouze k osobnímu převzetí v restauraci.

Staňte se členem

Hotel Concierges

Vítejte v našem přátelském programu, jsme rádi, že jste našimi partnery. Vyplňte prosím online formulář jménem svého hotelového hosta. Obratem Vám odpovíme.

Rezervovat stůl

KARIÉRA

Vždy hledáme skvělé lidi – talentované, milé, s vášní a touhou uspět v dynamickém, ale inspirujícím prostředí. Pokud jste právě takoví i Vy, klikněte prosím na odkaz, ať se o Vás dozvíme více.

MILUJTE TO, CO DĚLÁTE A DĚLEJTE TO, CO MILUJETE!

Kontaktujte nás

Soul VIP club

  *Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem účasti ve věrnostním programu, individuální komunikace a zasílání nabídek.

  Close

  Hotel Concierges

   Close

   REZERVACE STOLU

    Close

    OSLAVY & SOUKROMÉ AKCE

    Ať už slavíte cokoli, zajistíme pro vás dokonalý večer nebo oběd.

     Close

     VIP Stoly

      Close