ELECTRIC & BEAUTIFUL

LIVE SHOW | COCKTAIL & CHAMPAGNE BAR | MODERN FUSION RESTAURANT

VÍTEJTE V SOUL LOVE

Na výjimečném místě, které je plné barev s nezapomenutelnou pulzující atmosférou. V nové restauraci v Jaltě - v samém srdci Prahy, na Václavském náměstí.
Přinášíme Vám jedinečný zážitek - živou hudbu, skvělé koktejly v našem překrásném baru a fúzi vynikajících moderních jídel.

Rádi se postaráme, aby Vaše návštěva u nás byla skvělým zážitkem a zároveň se stala i nezbytnou a milou zkušeností Vaší návštěvy Prahy.
Nebo místem, kam se rádi vracíte při výjimečných příležitostech, jejichž jedinečnost podtrhne právě SOUL-LOVE... vice

Pro koncept, který se zrodil v létě 2022, se rozhodli zkušení restauratéři Honza Šimice a Tomáš Procházka po svém rozmanitém cestování po Asii, zejména po Japonsku, kde si zamilovali zdejší současnou kuchyni. Pustili se tedy do budování zcela neotřelé restaurace, kde najdete ty nejnovější trendy a chutě japonské kuchyně.„Je to náš splněný sen – naším cílem bylo vytvořit jedinečný podnik s nejlepším sushi a japonskou moderní kuchyní v Praze.“

SOUL-LOVE se skládá ze dvou částí – přední, s výhledem na Václavské náměstí, a zadní, které dominuje „Bubbles bar."

S více než 100 místy k sezení je restaurace s exotickou tématikou perfektním místem pro romantickou večeři nebo úspěšný pracovní oběd.

Náš šéfkuchař Takeshi Ito z Tokia Vás překvapí svými vynikajícími kreacemi „made-for-sharing“, které jsou špičkovou směsí specialit z jeho domoviny s nádechem umění a magie.

Suroviny, ze kterých připravujeme sushi, pochází od těch nejlepších dodavatelů a Takeshi z nich vykouzlí takovou kombinaci chutí, že se nebudete moci odtrhnout…A od čtvrtka do neděle jej okořeníme ještě DJ-em a jeho chill-out muzikou.
Stěny interiéru zdobí exotická plátna českého umělce Otto Plachta žijícího v Peru.
I díky nim se budete cítit opravdu příjemně.

Součástí naší stále se rozrůstající sbírky jsou také unikátní originály od světově uznávaného českého mistra Jiřího Georga Dokoupila. Vedle nich najdete i atraktivní kousky, které ze své soukromé sbírky zapůjčil lucemburský sochař a náš kamarád Thierry Funck.

Vítejte tam, kde se snoubí umění z kuchyně i ateliérů…

ARIGATO ありがとう!

Restaurace & Lounge

SOUL LOVE v samém centru Prahy je místo, o kterém všichni mluví, místo, které Vás uchvátí, místo, které je naprosto ideální pro Váš výjimečný večer. Ten Vám rozhodně umocní i zážitek z degustačních kreací od našeho šéfkuchaře Takeshi Ito z Tokya. Jedná se o originální kombinaci specialit z jeho domoviny s nádechem jeho osobité magie. Porce jsou připraveny tak, aby mohl u stolu každý ochutnat vše a nikomu tak neunikla chuť žádného z připravovaných jídel... více

Suroviny na naše sushi nakupujeme u těch nejlepších dodavatelů. Mistrné chutě z rukou Takeshiho ve Vás vzbudí novou lásku k sushi, mnohem silnější než dosud a budete si chtít objednávat znovu další chody.

Svébytnost interiéru a mimořádnost podávaných specialit naplní Vaši duši, mysl i žaludek harmonií a spokojeností a přenese vás do nové dimenze stolování.

Relaxujte s námi, užívejte Prahu a nechte se prostoupit Soul-Love…

Naše menu

Bubbles
Bar

Zadní části dominuje náš kruhový Bubbles Bar. Výmluvný název napovídá, že tu půjde i o bublinky…ty koneckonců milujeme všichni… Takže si dejte to nejlepší šampaňské nebo nechte naše barmany namíchat excelentní koktejly. Porn-Star Martini je náš signifikantní, který chutná jak dámám, tak pánům. Nebo se nechejte unášet na oblacích luxusu s Tiffany Mimósou. Užijte si svůj drink ať už na baru, nebo v našich speciálních V.I.P. boxech/ kójích, které si můžete u nás rezervovat...

BE VELVET!

Polední meníčko

Skvělé jídlo za obědové ceny!

Od pondělí do pátku 12- 15
Obědy od 168 Kč
Denně nové meníčko
RAMEN a SUSHI každý den
ICE TEA nebo karafa vody ZDARMA
Nespresso k obědu jen za 78

NOVĚ - meníčko na celý týden!
Naše menu
Napište nám - rádi Vám každý týden obědové meníčko pošleme.

REZERVACE STOLU

Svůj stůl si můžete rezervovat i měsíc dopředu.
Náš dress code je definován jako smart casual a vyhrazujeme si právo odmítnout vstup dle našeho uvážení. Své domácí mazlíčky nechte prosím doma.

Věříme, že jste byli u nás spokojeni a děkujeme Vám za Vaše reference.

TRIPADVISOR
GOOGLE

VIP
Stoly

Nenechávejte nic náhodě a dovolte nám připravit pro Vás dokonalý večer. V.I.P. stoly jsou k dispozici na požádání a je nutné rezervovat si je předem. Ať už trávíte svůj výjimečný čas se svými nejbližšími nebo řešíte důležitý obchodní kontrakt, naše V.I.P. stoly Vám dopřejí dostatek soukromí, luxusu i elegance.

Připravíme Vám na míru jedinečný večer nebo oběd dle Vašich požadavků a přání. Ať už to bude Vaše nejoblíbenější šampaňské či koktejly, postaráme se Vám o nezapomenutelný zážitek.

 • Luxusní privátní boxy /kóje
 • Nejlepší místa v restauraci
 • Prioritní servis

*Minimální útrata 10 000 Kč placená předem

Kontaktujte nás

Darujte
a Voucher

Přemýšlíte o neotřelém dárku pro své nejbližší nebo pro obchodního partnera? Proč jim nedopřát prestižní večer v SOUL-LOVE?
Výjimečným lidem výjimečné dárky…

Kontaktujte nás

Oslavy & SOUKROMÉ AKCE

Nabízíme možnost všech typů oslav pro malou i větší společnost. Máme k dispozici i konferenční prostory s kapacitou až pro 400 hostů.
Kontaktujete prosím Davida nebo Honzu na vip@soul-love.cz nebo vyplňte formulář níže.

Ať už slavíte cokoliv, nechte to na nás a bude to perfektní…

Kontaktujte nás

ELECTRIC & BEAUTIFUL

LIVE SHOW | COCKTAIL & CHAMPAGNE BAR | MODERN FUSION RESTAURANT

ZPĚVAČKA LILY & NAŠI DJ

Živě v SOUL LOVE pro Vás zpívá naše skvělá zpěvačka
Lily z Kuby
Jedinečný mix romantických balad, latinských rytmů a klasických hitů.

UŽIJTE SI LILY LIVE

Vychutnejte si také elektrizující rytmy
našich rezidentních DeeJayů

DJ BARBARA FRANKS
DJ YARA
DJ RAFFAEL DE LA RUE

 

Hudební program v únoru

-- ZDE --

Živá hudba v únoru
LILY - zpěvačka
Středa 8
Pátek 10
The Valentine's Day, úterý 14
Středa 15
Sobota 18
Středa 22
Sobota 25DJ BARBARA FRANKS
Pátek 17

DJ YARA
Čtvrtek 9
Čtvrtek 16
Čtvrtek 23

DJ RAFFAEL DE LA RUE
Sobota 11
Pátek 24

ELECTRIC AND BEAUTIFUL

SOUL LOVE VIP Klub

Pokud patříte mezi ty, kteří žijí svůj život naplno, neváhejte ani chvilku a vyzvedněte si svou věrnostní kartu v naší restauraci ještě dnes a začněte si hned užívat členských výhod. V případě zájmu Vám rád náš manažer restaurace předá veškeré informace o členství v našem klubu.

V.I.P. Benefity:

 • Přednostní rezervace V.I.P. stolů
 • 10% sleva na veškerý sortiment
 • Pozvání na speciální akce
 • Firemní faktury na míru
 • „Platinovým členem“ se můžete stát s útratou nad 100 000 Kč a Vaše sleva se zvyšuje na 20% - dvojnásobné potěšení s dvojnásobnou slevou

*Členství k dispozici pouze pro obyvatele České republiky. Karta pouze k osobnímu převzetí v restauraci.

Staňte se členem

Hotel Concierges

Vítejte v našem přátelském programu, jsme rádi, že jste našimi partnery. Vyplňte prosím online formulář jménem svého hotelového hosta. Obratem Vám odpovíme.

Rezervovat stůl

KARIÉRA

Vždy hledáme skvělé lidi – talentované, milé, s vášní a touhou uspět v dynamickém, ale inspirujícím prostředí. Pokud jste právě takoví i Vy, klikněte prosím na odkaz, ať se o Vás dozvíme více.

MILUJTE TO, CO DĚLÁTE A DĚLEJTE TO, CO MILUJETE!

Kontaktujte nás

Soul VIP club

  *Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem účasti ve věrnostním programu, individuální komunikace a zasílání nabídek.

  Close

  Hotel Concierges

   Close

   REZERVACE STOLU

    Close

    OSLAVY & SOUKROMÉ AKCE

    Ať už slavíte cokoli, zajistíme pro vás dokonalý večer nebo oběd.

     Close

     VIP Stoly

      Close